Obsah

Divadlo a koncerty

Sál městského kina neslouží jen promítání filmů. Občas k nám zavítá i divadelní soubor, kapela, muzikant nebo jiný zajímavý host. A pokud je umělcům naše kino malé, pořádáme tyto akce v sále sokolovny nebo na jiném místě, které je k tomu vhodné. Nejčastěji se u nás můžete setkat s divadelními představeními pro děti nebo různými zábavnými večery.

 

V této kapitole našich stránek najdete pozvánky pouze na nejbližší divadelní představení, koncerty a různé zábavné večery. Kompletní nabídku akcí pořádaných kinem najdete nejpozději v době zahájení předprodeje vstupenek v našem Programu nebo v Novinkách.

Nejbližší koncerty, divadla a další akce

14.04.2023 od 18:00

Degustace čokolád_plakát

Degustace čokolád (KINOKAVÁRNA)

Zveme Vás do naší kinokavárny na degustaci čokolád a čokoládových specialit z malé čokoládové manufaktury Lidka Kutná Hora. Přijďte si užít večer plný chutí a dozvědět se mnoho zajímavého o výrobě čokolád i historii této čokoládovny založené už v roce 1918.

Detail

21.04.2023 od 19:00

Vína Mádl

Degustace vín (KINOKAVÁRNA)

Zveme Vás do naší kinokavárny na degustaci vín z Vinařství Mádl, kterou osobně povede majitel - Stanislav Mádl z Velkých Bílovic. Součástí je také malé občerstvení. Zajistěte si svá místa v předprodeji, počet míst je omezen.

Detail


  • Heřmanův Městec