Obsah

Divadlo a koncerty

Sál městského kina neslouží jen promítání filmů. Občas k nám zavítá i divadelní soubor, kapela, muzikant nebo jiný zajímavý host. A pokud je umělcům naše kino malé, pořádáme tyto akce v sále sokolovny nebo na jiném místě, které je k tomu vhodné. Nejčastěji se u nás můžete setkat s divadelními představeními pro děti nebo různými zábavnými večery.

 

V této kapitole našich stránek najdete pozvánky pouze na nejbližší divadelní představení, koncerty a různé zábavné večery. Kompletní nabídku akcí pořádaných kinem najdete nejpozději v době zahájení předprodeje vstupenek v našem Programu nebo v Novinkách.

Nejbližší koncerty, divadla a další akce

29.09.2023 od 19:00

Filmový pás

Filmový kvíz VIII (KINOKAVÁRNA)

Zveme Vás na již 8. přátelské posezení, kde si znalci filmů a filmových hlášek mohou zasoutěžit. Přijďte si vyzkoušet své filmové znalosti a hlavně se pobavit. Akce se koná v prostorách kinokavárny. Počet míst je omezen, doporučujeme tedy rezervaci míst.

Detail

21.10.2023 od 15:00

Honza_titulka

Honza málem králem (divadlo)

SPOKUL HM a Divadelní společnost Agáta Vás zvou na divadelní pohádku, která se koná v sobotu 21.10.2023 od 15 hodin v sále městského kina. Vstupenky jsou v předprodeji v pokladně kina, v TIC H. Městec nebo online.

Detail

01.11.2023 od 18:00

Talkshow Matonoha Zima

Talkshow s Tomášem Matonohou a Karlem Zimou

Zveme Vás na novou talkshow s novým mladým moderátorem Petrem Uchytilem, který si do pořadu pozval dvojici známých českých herců - Tomáše Matonohu a Karla Zimu. Přijďte a rozhodně se nudit nebudete!

Detail


  • Heřmanův Městec