Obsah

SNOW FILM FEST opět míří do našeho kina

Typ: náš tip
SFF 2023 Další pásmo špičkových filmů, které doplní zajímavý host, to je Snow Film Fest v sobotu 25.11. od 16 hodin v našem kině. Přijďte si užít nejen filmy, ale také přednášku Michaela Pokorného o jeho lyžařské expedici do NP Sarek.

Rezervace

V průběhu festivalu Vám promítneme všechny filmy tohoto ročníku. Více informací zde:  Snow Film Fest - Zažij dobrodružství na plátně tvého kina!

Jako obvykle pro Vás bude o přestávkách připraveno občerstvení.

Hostem večera bude Michael Pokorný, který vystoupí cca od 18:30.

Lyžařská expedice národním parkem Sarek

Za polární září a rosomáky v poslední divočině Evropy

Nevedou tam žádné cesty, nejsou tam žádné chaty, a dokonce ani žádné značené stezky. Nesmí tam žádná motorová vozidla a nejbližší silnice je nejméně den cesty. To je národní park Sarek, poslední divočina Evropy. Kde jinde si lépe splnit klukovský sen nakouknout do světa drsných polárníků, že? Ale jak to se sny bývá, s realitou mají společného málo. O to hlubší jsou pak zážitky. Když je ovšem přežijete…

Polárníky z nás tato premiérová expedice neudělala, ale co se však drsného severu týče, tak již přesně víme, co obnáší nekonečně brodění bezednými závějemi a celodenní pochod v oslepující sněhové bouři. Správným slovem je RESPEKT a hned potom DOBRODRUŽSTVÍ a ÚŽAS. To, když vichr utichnul, liduprázdnou krajinu prozářilo slunce a ohromila nás scenerie nejvyšších švédských hor, kterými jsme si 10 dnů šlapali stopu.

SFF 2023


Vytvořeno: 17. 11. 2023
Poslední aktualizace: 17. 11. 2023 11:56
Autor: Správce Webu


  • Heřmanův Městec